L-05B5N1SV6T
L-05B5N1SV6T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 5.1nH 3%
на замовлення 10368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM.
Інші пропозиції L-05B5N1SV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-05B5N1SV6T L-05B5N1SV6T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності