Продукція > VISHAY > L-0603MR249FBTS
L-0603MR249FBTS
L-0603MR249FBTS Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 0.249 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук