L-07C15NJV6T
L-07C15NJV6T Johanson Technology Inc.
RF_Ceramic_Chip_Inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 15NH 250MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 978294 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15NH 250MA 600MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07C15NJV6T L-07C15NJV6T Виробник : Johanson Technology Inc. RF_Ceramic_Chip_Inductors.pdf Description: FIXED IND 15NH 250MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
L-07C15NJV6T L-07C15NJV6T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 15nH 5%
L-07C15NJV6T Виробник : Johanson Technology RF_ceramic_chip_inductors_Johanson.pdf Дросель SMD, L = 15 нГн, Idc, А = 0,25, Точн, % = 5, Rdc, мОм = 600, SRF, МГц = 3 100, Конфіг. = 0402, Тексп, °С = -40...+100,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0402 Од. вим: шт