L-07C68NKV6T
L-07C68NKV6T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
Fixed Inductors 68nH 10%
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68NH 100MA 2.2 OHM SMD.
Інші пропозиції L-07C68NKV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07C68NKV6T L-07C68NKV6T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 68NH 100MA 2.2 OHM SMD