L-07W3N9CV4T
L-07W3N9CV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 900 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 840 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-07W3N9CV4T - Drahtgewickelte Induktivität, 3.9 nH, 0.066 ohm, 5.8 GHz, 840 mA, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.9nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 0.2nH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.066ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], Eigenresonanzfrequenz: 5.8GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 840mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-07W Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.55mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W3N9CV4T L-07W3N9CV4T Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY JTIN-S-A0011733308-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-07W3N9CV4T - Drahtgewickelte Induktivität, 3.9 nH, 0.066 ohm, 5.8 GHz, 840 mA, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.9nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 0.2nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.066ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.8GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 840mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-07W Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.55mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.9nH
Induktivitätstoleranz: ± 0.2nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.066ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
Eigenresonanzfrequenz: 5.8GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 840mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-07W Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.55mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 43
L-07W3N9CV4T L-07W3N9CV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 840 mA
Мінімальне замовлення: 15
L-07W3N9CV4T L-07W3N9CV4T Виробник : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 3.9nH