Продукція > VISHAY > L-0805MR510FBTS
L-0805MR510FBTS
L-0805MR510FBTS Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 0.51 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук