L-14C22NKV4T
L-14C22NKV4T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 22nH 10%
на замовлення 1798 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Multi-Layer 0.022uH 10% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.65Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L-14C22NKV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C22NKV4T L-14C22NKV4T Виробник : Johanson jti-cat-rf-ind.pdf Inductor RF Chip Multi-Layer 0.022uH 10% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L-14C22NKV4T L-14C22NKV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 22NH 300MA 550 MOHM