L-14C6N8KV4T
L-14C6N8KV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Multi-Layer 0.0068uH 10% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.3A 0.35Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L-14C6N8KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C6N8KV4T L-14C6N8KV4T Виробник : Johanson jti-cat-rf-ind.pdf Inductor RF Chip Multi-Layer 0.0068uH 10% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.3A 0.35Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L-14C6N8KV4T L-14C6N8KV4T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 6.8nH 10%