L-14CR12JV4T
L-14CR12JV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 120NH 300MA 2.3OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 700MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14CR12JV4T - Multilayer-Induktivität, 120 nH, 1.3 ohm, 300 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14C Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 120nH, Bauart der Induktivität: -, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 1.3ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-14C Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14CR12JV4T L-14CR12JV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 120NH 300MA 2.3OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 50MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
L-14CR12JV4T L-14CR12JV4T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf RF Inductors - SMD 120nH 5%
Мінімальне замовлення: 44
L-14CR12JV4T L-14CR12JV4T Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY 2372621.pdf Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14CR12JV4T - Multilayer-Induktivität, 120 nH, 1.3 ohm, 300 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14C Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120nH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 1.3ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-14C Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 140 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120nH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.3ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-14C Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 140 шт:
L-14CR12JV4T L-14CR12JV4T Виробник : Johanson johanson-technology-rf-ceramic-chip-inductors.pdf Inductor RF Chip Multi-Layer 0.12uH 5% 50MHz 8Q-Factor Ceramic 0.3A 2.3Ohm DCR 0603 T/R