L-14W10NGV4E
L-14W10NGV4E JOHANSON TECHNOLOGY
JTIN-S-A0011733308-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: JOHANSON TECHNOLOGY
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14W10NGV4E - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.13 ohm, 4 GHz, 700 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14W
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.05
Induktivität: 10
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 0.13
Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
Eigenresonanzfrequenz: 4
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 700
Produktlänge: 1.6
euEccn: NLR
Produktpalette: L-14W
Produktbreite: 1.05
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2924 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 51
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14W10NGV4E - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.13 ohm, 4 GHz, 700 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14W, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.05, Induktivität: 10, Bauart der Induktivität: -, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.13, Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], Eigenresonanzfrequenz: 4, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 700, Produktlänge: 1.6, euEccn: NLR, Produktpalette: L-14W, Produktbreite: 1.05, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W10NGV4E L-14W10NGV4E Виробник : Johanson Technology johanson_jtins00019_1-1746979.pdf RF Inductors - SMD 10nH 2%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
L-14W10NGV4E L-14W10NGV4E Виробник : Johanson Inductor RF Chip Wirewound 0.01uH 2% 250MHz 31Q-Factor Ceramic 0.7A 0.13Ohm DCR 0603 T/R