L-14W18NGV4E
L-14W18NGV4E Johanson Technology
jti-cat-ww-ind-541413.pdf
Виробник: Johanson Technology
Fixed Inductors 18nH 2%
на замовлення 5924 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Wirewound 0.018uH 2% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L-14W18NGV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W18NGV4E L-14W18NGV4E Виробник : Johanson Inductor RF Chip Wirewound 0.018uH 2% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R