L-14W22NGV4E
L-14W22NGV4E Johanson Technology
johanson_jtins00019_1-1746979.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 22nH 2%
на замовлення 4668 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Wirewound 0.022uH 2% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.7A 0.22Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L-14W22NGV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W22NGV4E L-14W22NGV4E Виробник : Johanson Inductor RF Chip Wirewound 0.022uH 2% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.7A 0.22Ohm DCR 0603 T/R