L-14W6N8JV4E
L-14W6N8JV4E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 6.8NH 700MA 110MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14W6N8JV4E - Drahtgewickelte Induktivität, 6.8 nH, 0.11 ohm, 4.6 GHz, 700 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14W Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.05mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 6.8nH, Bauart der Induktivität: -, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.11ohm, Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], Eigenresonanzfrequenz: 4.6GHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-14W Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.05mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W6N8JV4E L-14W6N8JV4E Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY JTIN-S-A0014789944-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14W6N8JV4E - Drahtgewickelte Induktivität, 6.8 nH, 0.11 ohm, 4.6 GHz, 700 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14W Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.05mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8nH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 0.11ohm
Eigenresonanzfrequenz: 4.6GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-14W Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.05mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
L-14W6N8JV4E L-14W6N8JV4E Виробник : JOHANSON TECHNOLOGY johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: JOHANSON TECHNOLOGY - L-14W6N8JV4E - Drahtgewickelte Induktivität, 6.8 nH, 0.11 ohm, 4.6 GHz, 700 mA, 0603 [Metrisch 1608], L-14W Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.05mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8nH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.11ohm
Bauform - Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
Eigenresonanzfrequenz: 4.6GHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-14W Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.05mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 70
L-14W6N8JV4E L-14W6N8JV4E Виробник : Johanson Technology johanson_jtin_s_a0006114119_1-1747099.pdf RF Inductors - SMD 6.8nH 5%
Мінімальне замовлення: 21
L-14W6N8JV4E L-14W6N8JV4E Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 700MA 110MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 700 mA