Продукція > VISHAY > L-2512M1R50FST0
L-2512M1R50FST0
L-2512M1R50FST0 Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 2512 1.5 Ohm 1% 2W ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук