Продукція > TAMURA > L01Z200S05
L01Z200S05
L01Z200S05 Tamura
l01z_s05_e.pdf
Виробник: Tamura
Board Mount Current Sensors CURRENT SENSOR ( 200A; +5V)
на замовлення 416 шт:
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 200A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: DC ~ 100kHz, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 5V, Response Time: 10µs, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 15mA, Current - Sensing: 200A, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L01Z200S05 L01Z200S05 Виробник : Tamura l01z_s05_e.pdf Description: CURRENT SENSOR HE/OL 200A
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 100kHz
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 5V
Response Time: 10µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 15mA
Current - Sensing: 200A
Number of Channels: 1
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
L01Z200S05 Виробник : Tamura Corporation l01z_s05_e.pdf Open Loop Current Sensor DC Current 5V 3-Pin Box