Продукція > KYOCERA AVX > L02011R0AHSTR\500
L02011R0AHSTR\500
L02011R0AHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1NH 400MA 200 MOHM SMD
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 26GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 1 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1NH 400MA 200 MOHM SMD, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 26GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 1 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R0AHSTR\500 L02011R0AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 1NH 400MA 200 MOHM SMD
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
L02011R0AHSTR\500 L02011R0AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf RF Inductors - SMD 1nH
Мінімальне замовлення: 21
L02011R0AHSTR500 L02011R0AHSTR500 Виробник : AVX Accu_L0201-1063450.pdf Fixed Inductors 1nH