L02011R8AHSTR KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
L02011R8AHSTR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.8nH 250mA 0201 DC= 0.5ohm.
Інші пропозиції L02011R8AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R8AHSTR L02011R8AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH 250mA 0201 DC= 0.5ohm