Продукція > KEMET > L0201C1N2SRMST
L0201C1N2SRMST
L0201C1N2SRMST Kemet
F3115.pdf
Виробник: Kemet
Description: FIXED IND 1.2NH 250MA 140 MOHM
на замовлення 12850 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L0201C1N2SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C1N2SRMST L0201C1N2SRMST Виробник : Kemet F3115.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 250MA 140 MOHM
товару немає в наявності
L0201C1N2SRMST L0201C1N2SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 1.2nH 250mA 0.3nH