Продукція > KEMET > L0201C1N5SRMST
L0201C1N5SRMST
L0201C1N5SRMST Kemet
F3115.pdf
Виробник: Kemet
Description: FIXED IND 1.5NH 230MA 180 MOHM
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L0201C1N5SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C1N5SRMST L0201C1N5SRMST Виробник : Kemet F3115.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 230MA 180 MOHM
L0201C1N5SRMST L0201C1N5SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 1.5nH 230mA 0.3nH