Продукція > KEMET > L0201C1N8SRMST
L0201C1N8SRMST
L0201C1N8SRMST Kemet
F3115.pdf
Виробник: Kemet
Description: FIXED IND 1.8NH 200MA 190 MOHM
на замовлення 29950 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L0201C1N8SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C1N8SRMST L0201C1N8SRMST Виробник : Kemet F3115.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 200MA 190 MOHM
L0201C1N8SRMST L0201C1N8SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 1.8nH 200mA 0.3nH