Продукція > KEMET > L0201C2N7SRMST
L0201C2N7SRMST
L0201C2N7SRMST Kemet
f3115.pdf
Виробник: Kemet
Inductor RF Multi-Layer 0.0027uH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.2A 0.25Ohm DCR 0201 T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C2N7SRMST L0201C2N7SRMST Виробник : Kemet f3115.pdf Inductor RF Multi-Layer 0.0027uH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.2A 0.25Ohm DCR 0201 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 305
L0201C2N7SRMST L0201C2N7SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 2.7nH 200mA 0.3nH