Продукція > KEMET > L0201C33NJRMST
L0201C33NJRMST
L0201C33NJRMST KEMET
L0201C33NJRMST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 33NH 50MA 2.1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 2.4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 2707 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33NH 50MA 2.1 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 2.4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції L0201C33NJRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C33NJRMST L0201C33NJRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 33nH 50mA 5%
L0201C33NJRMST L0201C33NJRMST Виробник : KEMET L0201C33NJRMST Description: FIXED IND 33NH 50MA 2.1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 50 mA