Продукція > KEMET > L0201C4N7SRMST
L0201C4N7SRMST
L0201C4N7SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 4.7nH 150mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук