Продукція > KEMET > L0201C8N2JRMST
L0201C8N2JRMST
L0201C8N2JRMST Kemet
f3115.pdf
Виробник: Kemet
Inductor RF Multi-Layer 0.0082uH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.15A 0.55Ohm DCR 0201 T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C8N2JRMST L0201C8N2JRMST Виробник : Kemet f3115.pdf Inductor RF Multi-Layer 0.0082uH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.15A 0.55Ohm DCR 0201 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 305
L0201C8N2JRMST L0201C8N2JRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 8.2nH 150mA 5%