Продукція > KYOCERA AVX > L0201R56AHSTR\500
L0201R56AHSTR\500
L0201R56AHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 0.56NH 500MA 100 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 9 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 31GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.56 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.56NH 500MA 100 MOHM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 9 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 31GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Part Status: Active, Inductance: 0.56 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201R56AHSTR\500 L0201R56AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 0.56NH 500MA 100 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 9 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 0.56 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
L0201R56AHSTR\500 L0201R56AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 0.56nH
Мінімальне замовлення: 15
L0201R56AHSTR/500 L0201R56AHSTR/500 Виробник : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 0.56NH 500MA 100 MOHM
на замовлення 99 шт:
L0201R56AHSTR500 L0201R56AHSTR500 Виробник : AVX Accu_L0201-1063450.pdf Fixed Inductors 0.56nH
L0201R56AHSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00056uH 0.05nH 450MHz 9Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.1Ohm DCR 0201 T/R