L0201R68AHSTR
L0201R68AHSTR Kyocera AVX
Accu_L0201-3162550.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 0.68nH
на замовлення 4711 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00068uH 0.05nH 450MHz 8Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.2Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L0201R68AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201R68AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00068uH 0.05nH 450MHz 8Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.2Ohm DCR 0201 T/R