Продукція > TAMURA > L03S050D15
L03S050D15
L03S050D15 Tamura
06_L03SxxxD15_e.pdf
Виробник: Tamura
Current Sensors – Industrial CURRENT SENSOR ( 50A; 15V)
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 50A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: DC ~ 50kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Voltage - Supply: ±15V, Response Time: 5µs, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 12mA, Current - Sensing: 50A, Number of Channels: 1.
Інші пропозиції L03S050D15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L03S050D15 L03S050D15 Виробник : Tamura 06_L03SxxxD15_e.pdf Description: CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Through Hole
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 50kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Voltage - Supply: ±15V
Response Time: 5µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 12mA
Current - Sensing: 50A