Продукція > TAMURA > L03S050D15WM
L03S050D15WM Tamura
F03PLSeries.pdf
Виробник: Tamura
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Voltage - Supply: ±12V ~ 15V
Response Time: 10µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 20mA
Current - Sensing: 50A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 50A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Ratiometric, Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Voltage - Supply: ±12V ~ 15V, Response Time: 10µs, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 20mA, Current - Sensing: 50A, Number of Channels: 1.
Інші пропозиції L03S050D15WM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L03S050D15WM Виробник : Tamura F03PLSeries.pdf Current Sensors – Industrial CURRENT SENSOR ( 50A; 15V)