Продукція > AVX > L04021R0BHLTR
L04021R0BHLTR AVX
l0402lga.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1NH 500MA 150 MOHM SMD.
Інші пропозиції L04021R0BHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R0BHLTR L04021R0BHLTR Виробник : AVX Corporation l0402lga.pdf Description: FIXED IND 1NH 500MA 150 MOHM SMD
товару немає в наявності