Продукція > AVX > L04021R8AHN
L04021R8AHN AVX
l0402lga.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L04021R8AHN AVX
Description: FIXED IND 1.8NH 400MA 200MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 16GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Інші пропозиції L04021R8AHN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R8AHN L04021R8AHN Виробник : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 400MA 200MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 16GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 400 mA