Продукція > AVX > L04022R7AHN
L04022R7AHN AVX
l0402lga.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L04022R7AHN AVX
Description: FIXED IND 2.7NH 250MA 250 MOHM.
Інші пропозиції L04022R7AHN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04022R7AHN L04022R7AHN Виробник : AVX Corporation l0402lga.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 250MA 250 MOHM
товару немає в наявності
L04022R7AHN L04022R7AHN Виробник : AVX l0402lga-776762.pdf Fixed Inductors 2.7nH