L04023R9BHNTR
L04023R9BHNTR KYOCERA AVX Components
l0402lga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.1nH 450MHz 13Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.45Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 3878 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9NH 250MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 8GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04023R9BHNTR L04023R9BHNTR Виробник : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 250MA 450MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 8GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Кількість Ціна
L04023R9BHNTR L04023R9BHNTR Виробник : Kyocera AVX l0402lga-3162608.pdf RF Inductors - SMD 3.9nH
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Type: Thin Film
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 250 mA