Продукція > AVX > L04024R7BHLTR
L04024R7BHLTR AVX
l0402lga.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 250MA 450MOHM SM, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції L04024R7BHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04024R7BHLTR L04024R7BHLTR Виробник : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 250MA 450MOHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Thin Film
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 250 mA