L04025R6BHNTR
L04025R6BHNTR KYOCERA AVX Components
l0402lga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.1nH 450MHz 13Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.65Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 200MA 650 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04025R6BHNTR L04025R6BHNTR Виробник : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.1nH 450MHz 13Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.65Ohm DCR 0402 T/R
Кількість Ціна
L04025R6BHNTR L04025R6BHNTR Виробник : Kyocera AVX l0402lga.pdf RF Inductors - SMD 5.6nH
Мінімальне замовлення: 8
L04025R6BHNTR Виробник : AVX l0402lga.pdf
L04025R6BHNTR L04025R6BHNTR Виробник : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 200MA 650 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 200 mA