Продукція > KEMET > L0402C4N7SRMST
L0402C4N7SRMST
L0402C4N7SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 4.7nH 300mA 0.3nH
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 210 MOHM.
Інші пропозиції L0402C4N7SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0402C4N7SRMST L0402C4N7SRMST Виробник : KEMET L0402C4N7SRMST.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 210 MOHM
товару немає в наявності