Продукція > KEMET > L0402C68NJRMST
L0402C68NJRMST
L0402C68NJRMST KEMET
L0402C68NJRMST?lang=en
Виробник: KEMET
Description: KEMET - L0402C68NJRMST - Multilayer-Induktivität, 68 nH, 1.2 ohm, 750 MHz, 180 mA, 0402 [Metrisch 1005], L-RMS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 68nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 1.2ohm
Eigenresonanzfrequenz: 750MHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 180mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-RMS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 8004 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 287
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - L0402C68NJRMST - Multilayer-Induktivität, 68 nH, 1.2 ohm, 750 MHz, 180 mA, 0402 [Metrisch 1005], L-RMS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 68nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 1.2ohm, Eigenresonanzfrequenz: 750MHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 180mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-RMS Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0402C68NJRMST L0402C68NJRMST Виробник : KEMET L0402C68NJRMST?lang=en Description: KEMET - L0402C68NJRMST - Multilayer-Induktivität, 68 nH, 1.2 ohm, 750 MHz, 180 mA, 0402 [Metrisch 1005], L-RMS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 68nH
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.2ohm
Eigenresonanzfrequenz: 750MHz
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 180mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-RMS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 287
L0402C68NJRMST L0402C68NJRMST Виробник : KEMET L0402C68NJRMST Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 11 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.2GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 180 mA
Мінімальне замовлення: 45
L0402C68NJRMST L0402C68NJRMST Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Fixed Inductors 68nH 180mA 5%
L0402C68NJRMST Виробник : AVX L0402C68NJRMST
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 11 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 180 mA