Продукція > AVX > L06032R7BGSTR
L06032R7BGSTR AVX
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.1nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06032R7BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603-2R7BGSTR L0603-2R7BGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.1nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06032R7BGSTR L06032R7BGSTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 2.7nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm