L0603120JGWTR
L0603120JGWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 12nH 5%
на замовлення 2427 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.012uH 5% 450MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.5Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L0603120JGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603120JGWTR L0603120JGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 12nH 5%
L0603120JGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
L0603120JGWTR L0603120JGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.012uH 5% 450MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.5Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L0603120JGWTR L0603120JGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 12NH 300MA 500MOHM SMD