L0603150JGSTR
L0603150JGSTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.015uH 5% 450MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.6Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L0603150JGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603150JGSTR L0603150JGSTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 15nH 300mA 0603 DC=0 .60ohm