Продукція > AVX > L0603180FHLTR
L0603180FHLTR AVX
L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 200MA 1.2 OHM SMD.
Інші пропозиції L0603180FHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603180FHLTR L0603180FHLTR Виробник : AVX Corporation L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf Description: FIXED IND 18NH 200MA 1.2 OHM SMD
товару немає в наявності