L06031R2CGSTR
L06031R2CGSTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Q @ Freq: 49 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 2942 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Q @ Freq: 49 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R2CGSTR L06031R2CGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 1.2nH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
L06031R2CGSTR L06031R2CGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.2nH 450MHz 49Q-Factor Non Magnetic 1A 0.04Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 1 шт:
на замовлення 60 шт:
L06031R2CGSTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
товару немає в наявності
L06031R2CGSTR L06031R2CGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 49 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A