Продукція > AVX > L06031R5BGSTR
L06031R5BGSTR AVX
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 1A 0.06Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06031R5BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R5BGSTR L06031R5BGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 1A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06031R5BGSTR L06031R5BGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 1.5nH 1000mA 0603 DC =0.06ohm