Продукція > AVX > L06031R5CGWTR
L06031R5CGWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0015uH 0.2nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 1A 0.06Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06031R5CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R5CGWTR L06031R5CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0015uH 0.2nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 1A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06031R5CGWTR L06031R5CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 1A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
L06031R5CGWTR L06031R5CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.5nH