L06031R8BGSTR
L06031R8BGSTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0018uH 0.1nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.07Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 743
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R8BGSTR L06031R8BGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0018uH 0.1nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.07Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
L06031R8BGSTR Виробник : AVX
товару немає в наявності
L06031R8BGSTR L06031R8BGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH 1000mA 0603 DC =0.07ohm