Продукція > AVX > L06031R8CGWTR
L06031R8CGWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0018uH 0.2nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.07Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06031R8CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R8CGWTR L06031R8CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0018uH 0.2nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.07Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06031R8CGWTR L06031R8CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 1A 70 MOHM SMD
товару немає в наявності
L06031R8CGWTR L06031R8CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.8nH