L06032R7CGWTR
L06032R7CGWTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH
на замовлення 949 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.2nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06032R7CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06032R7CGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
на замовлення 700000 шт:
L06032R7CGWTR L06032R7CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.2nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06032R7CGWTR L06032R7CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 750MA 80MOHM SMD
товару немає в наявності
L06032R7CGWTR L06032R7CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.7nH