L06032R7DGWTR
L06032R7DGWTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH
на замовлення 2713 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.5nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06032R7DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06032R7DGWTR L06032R7DGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 750MA 80 MOHM
на замовлення 10 шт:
L06032R7DGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
L06032R7DGWTR L06032R7DGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.5nH 450MHz 21Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06032R7DGWTR L06032R7DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.7nH