Продукція > AVX > L06033R3CGWTR
L06033R3CGWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.2nH 450MHz 24Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06033R3CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06033R3CGWTR L06033R3CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.2nH 450MHz 24Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
L06033R3CGWTR L06033R3CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 80MOHM SMD
товару немає в наявності
L06033R3CGWTR L06033R3CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH