L06034R7CGWTR
L06034R7CGWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 2192 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.2nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.15Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06034R7CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06034R7CGWTR L06034R7CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 500MA 150 MOHM
на замовлення 10 шт:
L06034R7CGWTR L06034R7CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.2nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.15Ohm DCR 0603 T/R