Продукція > AVX > L06036R8BHLTR
L06036R8BHLTR AVX
L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300MOHM SM, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Q @ Freq: 23 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції L06036R8BHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06036R8BHLTR L06036R8BHLTR Виробник : KYOCERA AVX L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300MOHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 23 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA